Покупка будь-якого засобу пересування — це серйозний крок, тому до вибору моделі потрібно підходити дуже ретельно. Деякі роблять таке придбання лише декілька разів у житті і звичайно хочеться щоб воно було вигідним і приносило тільки радість.

В наш час продаж мотоциклів здійснюється не тільки на ринку, але і по інтернету. Другий варіант особливо зручний, так як вибір можна зробити в комфортній обстановці, сидячи вдома, не потрібно нікуди їхати і витрачати свій дорогоцінний час. Для мешканців України командою фахівців і любителів всіх видів мототехніки був створений спеціальний сайт uamoto, на якому зібрана велика кількість пропозицій від магазинів і приватних осіб. Тут є все, що тільки може знадобиться:

  • екіпірування для комфортної їзди (одяг, шоломи, окуляри, рукавички);

  • різні види водної та мототехніки, а також снігоходи і картинг;

  • інструменти та запчастини;

  • пропозиції від СТО, салонів і мотошкіл.

Крім того, на сайті ви зможете знайти роботу або послуги з обслуговування вашого мотоцикла. Ми постарались зробити нашу дошку оголошень максимально зручною і наповненою, щоб відвідавши її вам не знадобилося б шукати потрібну пропозицію десь ще.

Як купити мото і не допустити помилку

Наш портал підготував для вас декілька рекомендацій, керуючись якими, ви зможете мотоцикли купити вигідно і при цьому уникнути шахрайства з боку недобросовісних продавців.

Звертайте увагу на особистість продавця і на його оголошення, за якими можна зрозуміти чи не скуповує він погані старі мотоцикли партіями. Для вас це небезпечно тим, що такий чоловік, потім перепродує цю непотрібну техніку в кілька разів дорожче, попередньо поліпшивши її косметичний вигляд. За статистикою, такі мотоцикли назавжди виходять з ладу вже через пару місяців.

Зазвичай, виставляючи на продаж хороший мотоцикл, у людини є на це вагома причина і він серйозно підходить до цього процесу. Такі користувачі нашої дошки оголошень вказують декілька контактів для зв"язку, намагаються викласти якомога більше оригінальних фото. В них можна додатково попросити документ про техогляд, нехай він буде простроченим, але саме його наявність вже багато про що говорить.

Мотоцикли: ціна на нові і б/у моделі

На дошці оголошень uamoto доступно порівняння цін, моделей за їх параметрами і багато іншого. Отримати всю цю інформацію можна абсолютно безкоштовно, вам навіть не потрібна реєстрація. А за бажанням, вказавши адресу своєї електронної скриньки, ви будете отримувати від нас акційні пропозиції, які є на порталі.